Galeria

Wizyta w szkole podstawowej - Gmina Jonkowo (2014)

Opowiadamy uczniom szkoły podstawowej w Jonkowie o rodzajach pąków na różnych gatunkach drzew. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną i zapoznały się z pędami przykładowych gatunków.

Inwentaryzacja - Gmina Dobre Miasto (2014)

Inwentaryzacja zadrzewień przydrożnych w Gminie Dobre Miasto na potrzeby projektu Drogi dla Natury - kampania na rzecz zadrzewień (wrzesień 2014).

Pielęgnacje - Prabuty (2016)

Prace arborystyczne na kilku ciekawych drzewach w Prabutach. W efekcie założonych kilka wiązań, zdjęcie posuszu, jemioły i niewielka korekta korony.

Ekspertyza - Lubicz (2016)

Prace inwentaryzacyjne i ekspertyza kilku ciekawych drzew, w tym pomników przyrody, w gminie Lubicz. Olbrzymia bioróżnorodność na kilku gatunkach drzew. Większość stanowisk pachnicowych - nawet w szpalerze ogławianych wierzb.

Ekspertyza - Stawiguda (2016)

Inwentaryzacja przyrodnicza i ekspertyzy kilkudziesięciu drzew w gminie Stawiguda. Założenie - stara kaplica i cmentarz z ciekawymi klonami, grabami i jesionami. Mamy nadzieję, że uda nam się zachować większość z tych dziuplastych drzew.

Ekspertyza - Plutki (Wycinka)

Ekspertyza nielegalnej wycinki drzew na potrzeby naliczenia kar. Zniszczono przepiękne, stare drzewa owocowe i kilkadziesiąt sztuk klnów, dębów i lip.

Sadzenie drzew - Dobre Miasto (2015)

Członkowie naszego stowarzyszenia współorganizowali i brali udział w sadzeniu drzew w Dobrym Mieście. W akcji brały udział Władze i uczniowie jednej ze szkół.

Galeria

Partnerzy

                    PolskiArborysta.pl                   UWM w Olsztynie                     
© PRO-NATURA 2014